Online newsportal

Online newsportal

Client
ujszo.com: part of Petit Press, the biggest publishing house in Slovakia

Pozadie projektu

Od roku 2008, počas našej spolupráce s najväčším spravodajským denníkom v maďarskom jazyku na Slovensku sme toho prešli naozaj veľa: najprv sme vymenili ich zastaralý systém na redakčný systém v Drupal 5. V nasledujúcich rokoch sme vykonali viac upgrade-ov, prešli sme na Drupal 6, následne na Drupal 7, kým sme vlani spustili redakčný systém pre správu portálu v Drupal 8, ktorý zodpovedá najnovším trendom, nie len na vizuálnej stránke, ale aj z technologického hľadiska.

Transparencia, responzivita, ľahko použiteľný admin UI a flexibilné spravovanie rozloženia obsahu patrili medzi základné požiadavky nového systému. Zlepšenie portálu z výkonnostnej stránky bolo tiež klúčovým, pričom mesačná návštevnosť portálu sa pohybuje okolo 640K užívateľov.

Na základe týchto požiadaviek začínali prvé konzultácie a plánovania v máji 2017. Realizácia projektu prebehla plne v agílnej metodike riadenia vývoja.

 

O klientovi

Új Szó je najväčším tlačeným denníkom na Slovensku v maďarskom jazyku. Ich online portál patrí medzi najčítanejšie s priemernou návštevnosťou okolo 640K uživateľov.

Previous case study
next case study

client

Rustique: high-quality hand-made and machine-made bricks

Let's create something great together
Reach us here